CYKLOSTAR novým partnerem mycí zóny

Přijely k nám dvě palety, máme toho pro Vás opravdu hodně!

Hrdě představujeme nového silného partnera mycí zóny a tím je: CYKLOSTAR ORIGINAL od české firmy Everstar. Profesionální, vysoce účinné prostředky na čištění a údržbu jízdních kol, s tradicí a vývojem od roku 1993. Snadno, rychle, účinně a pohodlně odstraňuje provozní nečistoty, maziva, oleje, vazelíny a mastnotu z povrchu závodních speciálů a všech ostatních typů jízdních kol a jejich součástí.
Používá a doporučuje reprezentace České republiky v cyklistice.

Během našeho Stupenského závodu se setkáte s produkty v CYKLOSTAR mycí zóně, kde bude připraveno celkem 5 boxů s nekonečno čističi a tlakovkami!

Mycí zóna se bude nacházet pod hlavním depem, vedle rybníčků v hlavním centru závodiště.

A nejen v mycí zóně se potkáte s produkty, ale také v cenách pro ty nejlepší závodníky a dále v soutěžích. Přijely k nám dvě palety, máme toho pro Vás opravdu hodně! :)

Cyklostar potkáte také i v EXPU závodiště, kde bude mít velkolepé zázemí s posezením, se všemi svými produkty a potkáte se s odborným týmem od samotné značky. Můžete se tak stavit na pokec a probrat třeba i to, že samotný čistič je ekologický a mytí Vašeho kola může probíhat defacto kdekoliv.

Určitě navštivte web Cyklostaru, kde je spousta užitečných informací.

Klasika v čištění od roku 1993 v podání českého výrobce firmy Everstar

K dispozici také oficiální letáky zde a zde.